Koka e kranit

Shitet nga: Astrit 11 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 72 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR   750 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
shiten kokat per kamer komplet me joystic ,adapter dhe kablo.....kran kamera
kamera per kran
kamera kran
koke
koka
bmw
mercedes
vw
Torno
opel
golf
passat
kadet
corsa
renault
kamera
camera
crane
kran
kamer
maqin
banes
dvd
kok
kry
glava
pan
tilt


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim