Gjirime me Kran dhe Fotografime per Dasma

Shitet nga: Mani 14 Gush 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video kamera
Bejm foto dhe gjirime Profesionale me staf te kualifikuar per
Gjirime me kran
Fotografi
Photoshooting
Lov Story
Montazh
Audio
Video
Spot Qastet mete mira te ahengut familjar
phootoshuting
Kran 6 Metra
Kran 8 Metra
Bejm gjirime dhe foto me kualitet te lart Full HD ne ter Kosoven sipas Kerkeses tuaj,
Ejani dhe binduni me sherbimet tona

Contakt +38344 804 874
+38349 804 874
tagg: gjirime xhirime , dasma, foto, photo, kamerman , fotograf , kanagjegj ,kanaxhexh, kanagjexh, syneti , fejes , martes, photoshot, kamer, kran, photoshuting , phootoshuting wedding
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim