Fellne mercedes ofert

Shitet nga: Drilon 23 Gush 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per mercedes a b c e clas 225 45 r 17 origjinal ne gjendje shum te mir .me goma m + s qmimi i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim