Passat 3 c pjese origjinale

Shitet nga: xxx 19 Gush 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet qelesi i dritave dhe komandat e xhamave si dhe veshja e nderruesit te shpejtesive lekur origjinale per passat3 c origjinale ja kam nderuar per shkak te ngjyres
I shes te dyja ose vetcante me cmim te volitshem 10 euro per cope ndersa radio eshte origjinale e vw funksionon perfekt shitet 20 euroNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim