BLEJM GJITHA LLOJET BMW MERCEDES AUDI 📣

Shitet nga: VETURA 01 Korr 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte bllokume aksidentune me qmime prej 1000 deri 20.000 BLEJ DHE VETURA PA DOGAN GOLF TOURAN AUDI OPEL BMW PASSAT RENAULT CITROEN MERCEDES 🔔

Dergo oferten tuaj ne Viber ☎️: +38349 300 273


Transporti eshte Gratis ne gjithe vendin Sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim