Bus

Shitet nga: Filip Sot 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Busi posedon liber te servisit ,dhe eshte ne gjendje shum te mir i sapo ardhur nga zvicrra .per informata shtes thirrni ne tel. 045881859 ose viber 0041 79 638 20 79.Qmimi shum i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim