Ford transit 2.2 tdci dupel klim me ulse maksi.

Shitet nga: Ford Sot 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Ford transit i sapo doganuar me ulse {9).me mundsi edhe me shume.dupell klim para dhe mbas mbyllje elektronike komanda ne timon tempomat gjamat e errta fabrikisht karrikat e para me nxemje me servisim komplet te kryer klima full embushur etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim