Range Rover vogue

Shitet nga: Diamant 01 Gush 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
Range rover vogue
2002
295000km
Bixenon
Shiber
Karrika me nxemje: para dhe pas
Dypar fellne: 20” te veres dhe te dimrit 18” dypart me goma tmira
Webasto,
Interier dhe exterier shum trujtun
Servisin e kryn para 5000km, si dhe servisin e menjaqit: voj dhe filter tkryn para 2000km
Qmimi sipas marrveshjes, bojm edhe ndrrim nese na konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim