Ngjyre dekorative me tekstura silver

Shitet nga: xxx 19 Gush 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet ngjyra dekorative e blere ne dycanin arvada ne prizeren me cmim 65 euro eshte vetem e hapur nuk esht perdor 1 kg . Arsyeja e shitjes eshte se nuk eshte pershtat ngjyra pasi e kam blere dhe nuk e kan kompenzu per shkak se eshte e hapur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim