DYNACORD ZËRIMI- ORIGJINAL

Shitet nga: Shaban 22 Gush 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR   5 660 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shitet zërim në gjendje shum të mirë me kutia origjinale dhe komponente origjinale, dhe jo si 80-90% të rasteve këtu me kutia dhe komponente falso. Nuk është dëmtuar apo riparuar asnjëher asgjë nga zërimi, dhe ky shitet për shkak të mos përdorimit. Paisja përbëhet nga:
-2 X Dynacord F1153, 1300Eur; 1Boks=400 Watt
-4 X Dynacord F5 900Eur; 1Bas =400 Watt
-2 X EV ZX4 850Eur; 1Boks=400 Watt
-Dynacord PowerMate-2 ; 2 X 700 Watt;1000Eur
-Ampflikatori Red Rock M15.0; 2 X 1500 Watt/ 4 Ohm
2 X 1900 Watt/ 2 Ohm; 600Eur.(e re 1160Eur)
Ampflikatori është identik me ate prodhim gjerman KMT DC15. Firma gjermane Red Rock i blen nga firma gjermane KMT dhe pastaj i shenjëzon me logo të vet.Pra ampflikatori është profesional.
-4 X Stativa me dorëz me funksion të ngritjes së boksit lart
-kabllot përkatëse për të gjith zërimin
-stativa ekstra e mbaruar për mikser
-2 X Dynacord F9 jan shitur
Zërimi mund të testohet në Gjakov për funksion si dhe për origjinalitet të përbërërsve. Për qdo informatë mund të thirrni në: 044391843 ose 045837455
WhatsApp: 004915205617644: Viber: 004915205617644
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim