Atomic skis full carving 158 cm

Shitet nga: xxx 19 Gush 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 EUR   190 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skiat atomic ne gjendje perfekte te servisune jane shume te pershtatshme per stallom sepse e kane gjeresin mjaft te madhe gjithashtu markerat i kan qe rregullohen varesisht nga nr i kembes nuk kan nevoj per ndonje mjet ndihmes skijat shiten komplet me kepuce nordic ose dalbello nr 43 44 ose 28 dhe 29

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim