Playstation 3

Shitet nga: Ronald 12 Korr 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet Sony playstation 3 posedon fifa 15 17 dhe disa loj playstation esht në gjendje shum të mir dhe ka 2 justic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim