tenda karrika tavolina me qera viber 045874123

Shitet nga: bujar Dje 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Jap me qera Tenda,karrika,tavolina poashtu edhe DJ Muzik per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan ne Dimension 6x6-5x10-6x12-12x11 posedoj edhe ndriqim per tenda.Transporti dhe montimi jan gratis ne gjith Kosoven. per rezervime dhe informata kontaktoni ne viber 045874123 ose 044277059 ose ne tel 049811528.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim