Shitet Shtepia 3 kateshe

Shitet nga: Arbnore Mejzini 13 Gush 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Shefki Shasivari Nr. 70
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjakovë
Shtepija eshte 3 kat plus podrum. Ne katin e par gjindet nje kuzhine dhe dy sallona te vegjel. ne katin e dyt nje dhom e gjumit me balkon, ni sallon i madh dhe banjo. ne katin e tret jon dy dhoma te gjumit, njona me balkon, dhe nje banjo. Ne podrum eshte nje kuzhin me sallon dhe nje banjo e madhe. Shtepija eshte e izoluar me stiropor 14mm, dhe kulmi eshte i izoluar, nxemje qendrore perdohet me rrym ose me naft, shkallt jon te shtruar me granit, 1 ari vend.
kati par mundet mu perdor edhe si dyqan/dugoj, lejen e ka. Si pshm frizerk ose najsan tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim