Shtepia me dy dyqane ne Gjakove

Shitet nga: Farie Dje 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia e kompleruar ,dy dyqanet garazhde dhe 9 dhoma ne ane te rruges kryesore afer shkolles Zekiria Rexha. Ndertim i bere mbas luftes me material cilesor. Me dokumenta te rregullta. Çmimi i diskutueshem. Nr tel viber 049155779
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim