rafta per lokale

Shitet nga: Shitet Sot 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten raftat per markete te murit dhe te mesit , rafti I bukes , tavolina e kaces , viber +37744 231 906
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim