Bilardo , pikado dhe cafe bar

Shitet nga: Musa 20 Sht 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet biznesi dhe invertari i gateshem per pune, me te gjitha paisjet.
Dhe ipet lokali me qira.
3 Bilardo ,
2 Picado
1 TV 50” inqav
Komplet sistemi i zerimit shum i mir
4 Kamera me ndriqim edhe per naten me rreze infra
Aparati i kafes edhe mullini per blurje te kafes
Frigoriferi per pije
Tavolinat edhe karrikat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim