Ipet me qira lokali

Shitet nga: alban 09 Qer 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshohet me qera lokali ne qendër të Gjilanit
Lokali është dy kat ka dy banjo dhe esht 400m2
lokali Gjindet pervall baneses se Fitores
Lokali ka edhe vend per parking 5-6 vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim