Jepet lokali afarist me qera 40m²

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECO STANDARD 22 Gush 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Te spitali
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali afarist me qera 40m²

Jepet lokali afarist me qera 40m², me pamje nga rruga kryesore.
Lokali eshte ne kat me hapesire per parking.
Lokali gjendet afer Spitalit Regjional te Gjilanit.
Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.
Cmimi sipas marreveshjes.

Per me shume Info :
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim