Leshohet lokali me qera

Shitet nga: Naser Sot 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera 118 m2, ne Rr.e Ferizajit,ne Gjilan,mbi spitalin e qytetit,i cili shtrihet ne rruge kryesore, i teri me permasa gjatesi rreth rruges kryesore 12 m,gjeresi 10 m,ka parking te madh perpara lokalit,Ne brendi te lokalit ka vetem nje shtylle ne mes te lokalit.I pershtatshem per shume veprimtari te ndryshme per shkak te pozites ideale qe posedon.Leshohet per kohe me te gjate kohore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim