Lokal me qera Gjilan.049 553554

Shitet nga: shemi Dje 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qera lokali ne qender te qyteti ne lagjen kamnik te rrethi afer etc.

121.77m2
120.66m2


+383 49 553554 (WhatsApp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim