Lokal me qera ne qender

Shitet nga: Bmw 04 Gush 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Adresa: Esat Berisha nr.83
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokal me qera ne katin e dyte 100m2 e pershtatshme per callcenter, kurse, ordinanca etj. lokali gjindet ne rrugen Esat Berish nr.83 perball ndertesave te Agrohermes per me shume mund te kontaktoni ne numrin 049482377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim