Lokal me qira ne qender

Shitet nga: Doan 13 Gush 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qira , gjendet afer shtepis se shendetit.
Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj biznesi , me siperfaqe 70m2 + wc , Kati i par (perdhes)
Cmimi eshte i volitshem .
Per qdo informat, kontakto :
mob:044133025

viber:+38344133025


#lokal #zyre #lokali #dyqan #dyqani #ipet #me #qira #cira #bmw #audi #banes #banesa #dhom #dhoma #lokale #lokalet #meqira #raft #komod #tv #rent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim