Lokal në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 13 Gush 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 21m² në katin e parë.
Lokali është i rregulluar i tëri në pllaka të kualitetit të lartë.
Lokal me infrastrukturë të rregullt,nxemje qendrore dhe i gatshëm për shfrytëzim për biznese të ndryshme dhe qëllime afariste.
Lokali posedon edhe tualetin i cili gjendet në koridor të objektit ( i përbashkët më të tjerët).
Lokali gjendet në objektin Agro Hermes.
Çmimi i lokalit është 52.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim