Lokali me qira ne Gjilan

Shitet nga: Ejup 20 Gush 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira ne Gavrani 1 Rruga 6
Lokali ka siperfaqe 90m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim