Lokali në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 13 Gush 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet lokali me 28m² me infrastruktur të plot.
Gjendet në katin e dytë në vend shum të përshtatshme për qëllime afariste.
Çmimi i lokalit është sipas marrëveshjes.
Lokali gjendet te Stacioni i autobusave.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim