Lokali ne shitje

Shitet nga: A.R.KATANA 03 Korr 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Mulla Idrizi,Gjilan
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali me hapsirë 65 m², e pranuar teknikisht dhe me fletë poseduese, ne qender te Gjilanit.Ejani na vizitoni , ju mirëpresim !
Per detaje me te hollsishme na kontaktoni ne numrin e telefonit, te shenuar me poshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim