Shes lokalet

Shitet nga: Ahmetag 11 Qer 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 150 EUR   3 500 EUR

Adresa: Shes dyqanet ne qender te gjilanit
Sipërfaqe: 4.80 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalet me qimim shum te arsyshem esht pron private vlen te ceket leje ndertimi 7 kat posedoj 480 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim