Shiten 2 Lokalet ne Gjilan viber 049 553554

Shitet nga: PLISI GROUP 19 Gush 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten Lokalet ne Qender te Gjilanit.

Te gjitha lokalet jan me qera.


Mobil:,
Whats app +386 49 553554
, Viber +383 49 553554TE rrethi ne kamnik Afer ETC,VIVES,ETJ

Lokale ne Plisi Group.

•Lokali 1 =157,95m2•Lokali 5:=121,94m2

*Wc ne veti.
*Keramik 80x80
*Nxemja me radiator me rrym ne veti.
*3 gjama

Facbook;;Plisigjilan
Hotmail;;plisigroup1@gmail.comNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim