Shitet lokali 21m2 ne gjilan

Shitet nga: Gent 18 Sht 02:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR   32 000 EUR

Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Shitet lokali 21m2 në katin e parë. Lokali është i rregulluar i tëri në pllaka të kualitetit të lartë. Lokal me infrastrukturë të rregullt,nxemje qendrore dhe i gatshëm për shfrytëzim për biznese të ndryshme dhe qëllime afariste. Lokali posedon edhe tualetin i cili gjendet në koridor të objektit ( i përbashkët më të tjerët). Lokali gjendet në objektin Agro Hermes.lokali eshte bler prej shumes se 52000 euro dhe shitet vetem per 27000 euro per me shum kontaktoni ne numrin 044 727 182 apo edhe ne viber +377 44 727 182
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim