Shitet Lokali afarist

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECO STANDARD 22 Gush 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Tregu i Gjelber
Sipërfaqe: 43.5 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet LOKALI AFARIST.

Shitet lokali afarist me 43.5m2.
Lokali eshte I pershtatshem per veprimtari tregtare.
Lokali gjendet tek Tregu i Gjelber, Gjilan.

Cmimi sipas marreveshjes.

+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim