Lokali tek Kompleksi Fitorja

Shitet nga: Fatmir selmani 14 Gush 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shitet lokali tek Kompleksi Fitorja
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ne shitje tek kompleksi Fitorja perball biciklistav lokali ka 3 hymje per me shum info kontaktoni
044 132 980
Viber +38344132980
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim