Shitet lokali

Shitet nga: Selim 19 Gush 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 500 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali gjendet te dheu i bardhe rruga abdullah presheva . Lokali perdhes ka 135m2 ndersa bodrum ka 156m2 hyrja per ne bodrum ka ramp per makin , lokali eshte shtruar ne pllaka . Objekti eshte i ri dhe eshte i legalizuar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim