JEPET ME QERA OBJEKT 4 KATESH 1200 m2. Rruga Qar..

Shitet nga: Beg Rushiti Dje 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Objekti eshte 4 katesh 1200m2 i kompletuar edhe i ndertuar sipas kerkeses nga firma italiane BENETON,
Eshte shum i pershtatshem per te c'do lloj biznesi sidomos per mobilje dhe materiale shtepijake.
Kush eshte i interesuar ju sygjeroj te kaloni edhe ta shikoni.
Adresa rr.Qarkore Gjilan
Nr.tel +383 45 222 545
Respekt nga Beg RUSHITI. 044176974
Ose ne Ch 0792116575
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim