Objekt afarist në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 13 Gush 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet objekti me sipërfaqe prej 8 Ari
Objekti me afër 3000m² posedon:
Kati përdhes i tëri bodrum .
Kati i parë janë lokale të gatshme për shfrytëzim, dyshemeja e tëra pllaka granit, dhe posedon dy banjo me elemente.
Kati i dytë dhe tretë poashtu janë lokale, dyshemeja e tëra ibercuk ,dritaret janë pllastike dhe alumin.
Shkallët janë prej mermerit.
Kati i katërt është banim dhe ka hyrje të veqantë posedon dy banesa me këtë rënditje:
Sallon së bashku me kuzhinë, me nga tri dhoma gjumi, banjo dhe terasa.
Objekti posedon edhe garazhën e cila lidhet me bodrum, si dhe posedon vendin për ashensor.
Objekti gjendet mbrapa stacionit të autobusave.
Çmimi i objektit është sipas marrëveshjës.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim