LINA-Shitet Lokali 44 m2 -Kati I në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA 13 Korr 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Adresa: Rr.E Luginës
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Shitet:Lokali
Hapësirë:44 m2
I përshtatshëm pë zyre shërbyse,ordinanca etj.
sepse gjendet në qendër të qytetit dhe ka reklamë të mirë.
Lokali i ka 44 m2 neto.
Pronari shqiptarë
Dokumentacion në rregullë.

I Autorizuar për bisedime dhe shitje:Agjensioni LINA
kontakti:tel:(+377)44/106-626 dhe (+383)44/172-626
add.lina_banesa@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim