Qera

Shitet nga: Veton 22 Qer 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Adresa: Qera
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Ipet lokali me qera ne lagjen Dardania I (Gavran) rruga 3/33
Me saktesisht ne mes te rruges se kafiterive “Hani i Mbreterve” dhe “ Republic” . Lokali ka 70m2 + magacina ndaras 7m2 . I pershatshem per afarizem ( zyre , ordinanc , kurse etj)
info : lokali lirohet me 05 . korrik
+38349209582 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim