Shes blet dhe mjalte baj nderrim me qka mkonveno

Shitet nga: Jakupi 25 Gush 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan


Bletet jan te trajtuara mire jetojn ne bjeshk jan te shendosha me ama 2019 me koshere te reja baj edje nderrim me naj kerr apo diqka tjeter po ashtu shes mjalt 100/perqin origjinal me garancion
qmimi i mjaltes ashte fiks 13e kontaktoni ne ket nr +383 44 357 975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim