Shesim tlyn dhe maz te lopes

Shitet nga: Ruzhdi 24 Gush 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   25 EUR

Komuna: Gjilan
Shesim tlyn dhe maz te lopes shum kualitativ tlyni 8 euro kg maza 2.50 euro kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim