Termostat dhe mates i lagshtise për inkubator

Shitet nga: Kushtrimi Sot 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Shes pajisjen qe rregullon temperaturen dhe lageshtine ne Inkubator.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim