Termostat i avansuar për inkubator

Shitet nga: Kushtrimi Sot 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   89 EUR

Komuna: Gjilan
Shes termostatin per inkubator, ky termostat matë temperaturen dhe lagështinë. Gjithashtu kontrollon ventilatorin, nxemësin dhe rrotulluesin e veve.

viber: 383 44133 133

Është i ri pa përdorë në paketë.

Ne çmim eshte i llogaritur edhe transporti deri tek adresa juaj kudo qoftë ajo brenda Republikës së Kosovës.

Pershkrimi i pajisjes ne gjuhen angleze:

1. Feature

ZL7801C is an intelligent temperature and humidity controller. Compact design, IP65 level front panel protection, convenient operation and easy installation. Suitable for control of incubator, climate chamber, warehouse, and so on.

2. Main Function

heating control (R3)
Dehumidify control/ Humidify control (R2)
humidity load (R2) delay protection
Timer 1 control (R4 R5) (egg left-turning, egg right-turning)
Timer 2 control (R1) (Ventilation/Over temperature)
Temperature and humidity limit protection
Temperature and humidity measurement and display
Temperature and humidity calibration
Sensor failure warning

3. Size Specification

Front panel dimension: 78* 34.5mm
Drilling template: 71* 29mm
Whole machines dimension: 78* 34.5* 71mm
Length of sensor(s): 3m (including the sensor probe)

4. Technical Specification

Power supply: AC185 -245V 50HZ
Input signal: One humidity and temperature sensor, wire length 1 meter
Output load: R1 R3 10A/250Vac, R2 16A/250Vac, R4 R5 3A/250Vac (Resistive load)
Setting range: Humidity 0-100RH, step 0.1%; temperature -20-120°C, step 0.1°C
Absolute accuracy: Temperature 1%; humidity 3%
Working environment: -20-45°C, 10-90RH without dew
Protection level: IP65 (front panel)
Case: PC ABS Fire Proo
Protection Degree: IP65 (front panel)
PCB Lacquered protection
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim