Termostat për inkubator DM-3001

Shitet nga: Kushtrimi Sot 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Gjilan
Shes termostat për inkubator, ky lloj termostati matë temperaturën dhe në bazë të parametrave të dhënë, lëshon dhe ndalon rrymën tek nxemësi.

Ky termostat është vetëm për kontrollin e nxehtësisë dhe jo të lagështisë.

Ne çmim eshte i llogaritur edhe transporti deri tek adresa juaj kudo qoftë ajo brenda Republikës së Kosovës.

Përshkrimi origjinal i manualit në gjuhën Angleze:
Material: ABS
Color: White
Size(Length x Width x Height): about 5.5 x 3.8 x 3.2cm (2.17 x 1.50 x 1.26” )
Parameters
Supply Voltage: 220V
Temperature Measurement range: -50-110℃
Temperature Control Range: -50-110℃
Control Accuracy: 0.1℃
Display Accuracy: 0.1℃
Measuring Input: NTC10K Waterproof Probe L=1 Meter
Output Type: Relay Output(Output Switch)
Output Capacity: 10A
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim