PISHA SMARAK ETJ

Shitet nga: Besnik 03 Gush 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shiten pisha per kopshte te llojeve: SMARAK, TOPA dhe RAKETA, me shumicë dhe pakicë.,,,,,,,,,,,
Kontakt edhe ne VIBER...
Tel Zmobile 046199391

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim