Shitet gjiza me kualitet te lart

Shitet nga: xxx 16 Jan 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shitet gjiza me kualitet te lart,me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim