SHES RAKI NGA FTONI DHE MOLLA

Shitet nga: Nebojsa 16 Gush 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes Raki te shpise, nga Ftoni dhe Molla. Ftoni - 48 grade, Molla - 52 grade.
Cmim: Ftoni - 20e. Molla - 5e
tel.: 049545329
Viber: +381643181268
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim