Shes vidima me shumic dhe pakic

Shitet nga: ismeti 27 Dhj 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime ushqimore
She's vidima me shumic dhe pakic nr tel 046 158 390 Ismet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim