Shiten Malli ne lokal me Rafta dhe 2Friza

Shitet nga: Nehat 31 Dhj 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shitet Malli me Rafta dhe 2Friza
Venodhja:perbal shkolles fillore "Selami Hallaqi"Gjilan
Shitorja: Graniti
Cmimi:Sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim