Shitet gjiza taze

Shitet nga: xcxc 22 Jan 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shitet gjiza me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim