Shitet Grur Hikrorë

Shitet nga: ismeti 10 Jan 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Grurë Hikrror i cili është për humbjen e peshës trupore si dhe ka të gjitha vitaminat të cilat i nevojiten, më së shumti përdoret për të gatuar bukë të zezë e cila është e preferuar për ata persona të cilët janë (Diabetikë) apo ndryshe të cilët kanë sëmundje e Sheqerit.kemi farë 2 Euro Kg dhe Miell 2.30 Kg Për ma shumë informacione dhe detaje ju lutemi të na kontaktoni në numrin e telefonit.
046 158 390 Ismeti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim