Briket nga hardhia e rrushit.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Termoinverz Briquettes 04 Gush 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Briket ø90 100% nga hardhia e rrushit. Ekologjik (CO2-Neutral), kalorik (4 herë më shumë kalori se druri dhe thëngjilli), i pastër (4 herë më pak mbetje pas djegjes sesa druri/thëngjilli), nuk zë hapësirë deponuese, ekonomik.
I certifikuar nga Institut für Bioenergie Wien, Austri.
I paletuar apo i paketuar.
Çmimi: 160€ / 1 ton.

Prodhuar nga:
Termoinverz Briquettes
Rruga Ymer Ibrahimi I, Nr. 1,
21080 Krushë e Madhe, Rahovec
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim